המכון למסים וליעוץ כלכלי בע"מ

ספרות מקצועית במסים ומאגר המידע מסטקס

המכון למסים וליעוץ כלכלי בע"מ הינו מוציא לאור של ספרות מקצועית בתחום המסים ומעביר השתלמויות במסגרות המכון, במסגרת משרדי ממשלה, לשכות וארגונים אחרים מאז 1978.

בראש המערך המקצועי של המכון למסים עומד מנחם כהן, עו"ד (רו"ח), כלכלן ומוסמך למנהל עסקים, אשר מביא לעבודתו ניסיון של עשרות שנים בעבודת שטח, עבודה ברשות המסים, הדרכה מקצועית לארגונים, אנשי מקצוע וסטודנטים.מוציא לאור של ספרות מקצועית ששום ספריה לא שלמה בלעדיה...

המכון למסים מוציא לאור ספרות מקיפה ומעמיקה בתחום המסים. בתוך מגוון הספרות המקצועית ניתן למצוא את 11 אוגדני הדגל(דיני מסים) המהווים חוד החנית של חדשנות משפטית ומחקר מעמיק בתחומי המס, אוגדן החקיקה ורב המכר חיקוקי מסים, אשר נמכר עד היום באלפי עותקים ומשמש אנשי מקצוע רבים. אין פלא, שניתן למצוא את הספרות המקצועית של המכון למסים בכל ספריה מקצועית ובמשרדים המקצועיים הנבחרים.

ייחודה של הספרות המקצועית מבית המכון למסים, היא בתכנים המגוונים, המחקר המעמיק אשר מלווה בדוגמאות מילוליות וחישוביות, הפניות לחקיקה, פסיקה, טפסים מקצועיים ועוד.


השתלמויות וקורסים מקצועיים...

בעידן של חקיקה אשר מתחדשת בקצב מסחרר, פסיקה חדשה היוצאת מדי יום, נהלים וטפסים חדשים ועולם כלכלי המתקדם במהירות, המכון למסים המעביר מספר השתלמויות וקורסים, על מנת לתת מענה לאנשי המקצוע ולסטודנטים המעוניינים להשתלב בעולם המסים. החל מהשתלמות חודשית של "שמירה על הקיים" לאנשי מקצוע המעוניינים לעמוד בקצב התקדמות העולם הכלכלי הסובב אותנו, דרך קורסי רענון והכנה במסים לפי דרישות מועצת רואי החשבון, וכלה בהשתלמויות וקורסים הנבנים ספציפית לדרישת ארגונים ומשרדים פרטיים, הנערכים בחדר ההרצאות במכון למסים או במשרדי המזמין.


שירותי יעוץ...

צוות המכון למסים מעמיד לרשותכם צוות מיומן ומקצועי של עורכי דין ורואי חשבון, המעניק מגוון רחב של שירותים וייעוצים. בין אם מדובר בשאלה קצרה ומהירה, ובין שמדובר ביעוץ רחב היקף הנושק לכמה תחומי מס, אנו במכון למסים וליעוץ כלכלי עומדים לרשותכם. מתאים לפירמות וליחידים.


רוצים לדעת עוד?...

אם לא מצאתם תשובה לשאלה, חפשו בדף השאלות הנפוצות – לחצו כאן.


צרו קשר...

המכון למסים וליעוץ כלכלי בע"מ

כתובת: רחוב צ'לנוב 41 תל אביב, 6604825
טלפון: 03-6875982 פקס: 03-6872073
דואר אלקטרוני: Mastax@Mastax.co.il
שעות פעילות: ימים א' – ה' בין השעות 8:00 – 17:00

מפת הגעה: